קולות קוראים והצעות עבודה

תכתובות ומסמכי הפורום

מן התקשורת

הסרטון נוצר במסגרת הקורס “אמנות ואקטיביזם במרחב הציבורי” באקדמיה לאמנות בצלאל

יצירת קשר

קידום וחיזוק התרבות והאמנות בישראל. חיזוק וביסוס מוסדות תרבות ואמנות בכל הארץ ומכל התחומים. פעילות להגדלת התמיכות במוסדות התרבות והאמנות על ידי הגדלת תקציבי החינוך והתרבות. פעילות לחשיפת התרבות, האמנות והיצירה הישראלית בארץ ובעולם. קידום יזמות ליצירת דור עתיד והכשרה של מנהלים כלליים ואמנותיים למוסדות וגופי תרבות ואמנות. קידום והרחבת גיוס התרומות מקרנות פרטיות וציבוריות, עזבונות, מענקים וכספים מכל מקור בארץ ובחו”ל, שאיננו במסגרת תקציב המדינה, לגופים ומוסדות תרבות ואמנות בישראל. עידוד שיתופי פעולה עם ארגונים מקצועיים הקשורים לתרבות ואמנות בארץ ובעולם. ייצוג וייעוץ למדורי המועצה לתרבות, למועצת המוזיאונים ומחלקות מנהל תרבות. הוצאה לאור של פרסומים הנוגעים לפעילות מוסדות התרבות והאמנות. קיום כנסים לפיתוח הידע והמודעות לתרבות ואמנות. להביא לתיאום ושיתוף בין מוסדות התרבות והאמנות בארץ.

יניב עצמון – אגודת הסופרים העבריים בישראל
כתרי שחורי – קרן הקולנוע הישראלית
מיקי צוקרמן – תיאטרון תמונע
נאוה קסלר – מוזיאון ראשל”צ
ניצה בן צבי – תיאטרון חיפה
רן גואטה – תיאטרון הקאמרי
עדי אנגלמן – איגוד האמנים הפלסטיים
עופר סלע – סימפונית ראשון לציון
ענת רדנאי – ארגון יוצרים עצמאיים בתיאטרון
צח גרניט – האופרה הישראלית

אביגיל שמר – תיאטרון גושן
אורית פוגל – שפרן תזמורת סינפונט רעננה
איה בן נפתלי – משואה
איל שר  – פסטיבל ישראל ירושלים
אמירה תאומי – להקת המחול הקיבוצית
אצ’ה בר – הצוללת הצהובה
קלאודיה צובל – הסינפונייטה הישראלית באר שבע
דוד בנימין – בית ספר בית צבי
דורית ווליניץ – מוזיאון האדם והחי
יאיר ורדי – יו”ר מרכז סוזן דלל

גוף מבקר: משרד רו”ח הילמן ושו”ת
יועץ משפטי: עו”ד אופיר כץ
ארגון וביצוע: איתמר גורביץ’

 יו”ר ועד העמותה:
יאיר ורדי (קורות חיים)
ועדת כספים: אודליה פרידמן,
דורית ווליניץ, עופר סלע, נסים טל
רואה חשבון: משרד רו”ח אריה חנן

חברי הפורום

אגודת הסופרים העבריים, אגודת שוחרי מוזיאון האדם והחי, אדם נוף גליל – תיאטרון זיקית, אי”ב –ארגון יוצרים עצמאים בתיאטרון, איגוד המוזיאונים ואיק”ום, איגוד המקצועי של האמנים הפלסטיים בישראל, אתו”ס – תזמורת סימפונית חיפה, בית הגפן- מרכז תרבות ערבי יהודי, בית התפוצות, בית חיים שטורמן עין חרוד מאוחד, בית לומי הגיטאות, בית ספר לתיאטרון חזותי ירושלים, בית עגנון, בית צבי בית ספר לאמנויות הבמה, בת דור באר שבע – להקת קמע, ג’ביינה העמותה לקידום תיאטרון ערבי, גודמן בית ספר למשחק בנגב, גנזך קידוש השם, האופרה הישראלית, הארכיון לתולדות העם היהודי, החברה לבידור ולבילוי חולון בע”מ (מרכז תיאטרון בובות חולון), הליקון העמותה לקידום שירה בישראל, המוזיאון הארכיאולוגי בקיבוץ עין דור, המכון למחזאות ע”ש חנוך לוין, המרכז לתיאטרון של עכו, הסינפונייטה הישראלית באר שבע, הספרייה המרכזית לעיוורים, העמותה למען המרכז לתולדות ההתיישבות בעמק-יפעת, העמותה לקידום ופיתוח תיאטרון בובות בישראל, העמותה לקידום תיאטרון השעה, העמותה לקידום תרבות הפלמנקו בישראל, הצוללת הצהובה, הקאמרטה הישראלית ירושלים, הקם – בית הקונפדרציה, הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה, התזמורת הקאמרית הישראלית, התיאטרון הלאומי הבימה, חברת התזמורת הפילהרמונית הישראלית, חברת וילפריד ישראל לאמנות ולידיעת המזרח בע”מ, להקת בת שבע, להקת הבלט הישראלי, להקת המחול הקיבוצית, להקת המחול ורטיגו, להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק, להקת המחול פרסקו, להקת קולבן דאנס, ליאת דרור ניר בו גל הלהקה, מדיטק חולון, מדעטק-מוזיאון הלאומי למדע טכנולוגיה וחלל, מדרשת (נווה) שכטר – נוה צדק, מוזאוני חיפה, מוזיאון ארץ ישראל תל אביב, מוזיאון ארצות המקרא ירושלים, מוזיאון בית אורי ורמי נחושתן, מוזיאון החאן, חדרה, מוזיאון חצר הישוב הישן ע”ש קפלן, מוזיאון ינקו דאדא עין הוד, מוזיאון לאמנות האסלם, מוזיאון למדע ע”ש בלומפילד ירושלים, מוזיאון מגדל דוד ירושלים, מוזיאון ראשון לציון, מוזיאון תל אביב לאמנות, מוסררה – ‘ביה”ס לצילום, מדיה, אנימציה, פוטותרפיה ומוסיקה חדשה’, מכון ז’בוטינסקי בישראל, מקהלת האיחוד, מרכז החאן-תיאטרון החאן, מרכז למוזיקה פליציה בלומנטל, מרכז סוזן דלל למחול ותיאטרון, משואה, המכון ללימודי השואה, משכן לאמנות עין חרוד ע”ש חיים אתר, מרכז נא לגעת, נאמנות התיאטרון הקאמרי של תל אביב, סדנאות האמנים, סדנאות הבמה, סטודיו לאמנויות התיאטרון – יורם לוינשטיין, סטודיו למשחק-עמותה לטיפוח אמנות הבמה-ניסן נתיב, סימפונית ראשון לציון, סינמטק ירושלים-ארכיון ישראלי לסרטים, סינמטק שדרות, עיריית עכו – פסטיבל עכו לתיאטרון אחר, עמותת הכוריאוגרפים, עמותת שוחרי מוזיאון האדם והחי, עמותת שיא (תיאטרון גושן), עמותת תיאטרון מחול ענבל, פורום עמותות תרבות ערבים, פסטיבל ישראל ירושלים, פרוייקטים המחול שליד תיאטרון מחול רנה שיינפלד, קופרו הקרן לשיווק סרטי תעודה, קידום המחול הקלאסי בירושלים, קרן הקולנוע הישראלי, תזמורת הבמה (יד חריף), תזמורת סימפונט רעננה, תיאטרון באר שבע, תיאטרון בית ליסין בדיזנגוף, תיאטרון גשר, תיאטרון הספרייה, תיאטרון הקרון, תיאטרון חיפה, תיאטרון ילדים באר שבע, תיאטרון מיקרו, תיאטרון מלינקי, תיאטרון מראה, תיאטרון נוצר, תיאטרון תמונע